Jestem na

CO TO BYŁA ZA KSIĄŻKA!? - ,,CIEMNA STRONA" Tarryn Fisher

,,CIEMNA STRONA" Tarryn Fisher

Gdybym nie trafiła na nią w bibliotece to nie wiedziałabym nawet co straciłam! ,,Bad Mommy" tej autorki bardzo mi się podobało, ale jakoś nie ciągnęło mnie do innych jej powieści, ale jak się okazało chyba było mi przeznaczone przeczytać ,,Ciemną stronę".
Ta książka uleczyła mnie z kaca książkowego, który trwał już miesiąc. Powieść zaczyna się dość nietypowo, główna bohaterka, pisarka budzi się w jakimś obcym domu, w którym została zamknięta i to w dodatku nie sama. Kto ich porwał i dlaczego? No właśnie to jest to co sprawia, że czyta się dalej ze zniecierpliwieniem, byle by się dowiedzieć kto za tym stoi.

"Ludzie kłamią. Wykorzystują cię i kłamią, przez cały czas wciskają ci kity o swojej lojalności i o tym, że cię nie nie zostawią."

Uwielbiam dobre thrillery psychologiczne, a ta autorka potrafi je pisać cholernie dobrze. Fisher nie tylko potrafi stworzyć mega intrygującą fabułę, która już sama w sobie jest porywająca ale kreuje też doskonale psychikę bohaterów. Właśnie jedną z najciekawszych rzeczy, była próba zrozumienia głównej bohaterki, wcielania się w nią, potrafiłam tak się wczytać, że miałam niemal wrażenie, że to ja siedzę w jej głowie.

Takim momentem gdzie zaczęłam się zakochiwać w tej książce, była 2 część, czyli to co wydarzyło się wcześniej. Bohaterowie zachowywali się bardzo nietypowo.

Nie chcę się jakoś specjalnie rozpisywać o niej. Powiem tylko, że bardzo mi się podobała, jest świetnie napisana, porywająca, naprawdę doskonały thriller psychologiczny. Polecam!

9/10

,,CIEMNA STRONA" Tarryn Fisher
A dla tych co to jeszcze nie sięgnęli po te książki, to polecam promocję w księgarni NAREGALE.COM  cały pakiet za naprawdę niską cenę i darmowa wysyłka!

Mój ulubiony cytat z ,,Ciemnej strony" -> KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz