Jestem na

5 CYTATÓW Z KSIĄŻEK O KSIĄŻKACH 📜 #2

5 CYTATÓW Z KSIĄŻEK O KSIĄŻKACH  #2

 Jeżeli też kochacie gdy w książkach pojawiają się wspominki o książkach to ten post jest dla Was!"Uciekała w sen, bo tylko w ten sposób mogła odnaleźć nieco spokoju. I jeśli życie było książką, a sny obrazkami, które je ilustrują, to Chyłka od pewnego czasu przerzucała jedynie puste kartki."
,,Oskarżenie" Remigiusz Mróz

"- Czytałam - sprostowała.- Książki w starciu z obrazem są jak hipotetyczna walka Pudzianowskiego z Piotrem Żyłą w MMA. O ile ten drugi nie zabrałby ze sobą nart. [...]- Dają mi władzę - ciągnęła Chyłka. - Sama decyduję, jak wyglądają postacie, jak się zachowują itd. W filmie czy serialu reżyser mnie z tego obdziera. Pieprzę taki układ."
,,Oskarżenie" Remigiusz Mróz

" - A może spadniesz z drzewa w swoim ogródku. Albo przeczytasz tyle książek, że głowa ci eksploduje."

,,Making Faces" Amy Harmon

"- Szkoda, że życie tak bardzo różni się od tego w moich z moich książek. [...] W książkach główny bohater nigdy nie umiera. Gdyby tak było, cała historia zostałaby zepsuta albo po prostu by się skończyła." 

,,Making Faces" Amy Harmon

"Jak na osobę z tak bogatą wyobraźnią miała naprawdę duży problem z wymyśleniem, co chciałaby zrobić. Być może dlatego, że codziennie przeżywała nowe przygody razem z postaciami z książek, które czytała, i żyła życie bohaterów historii, które sama pisała." 
 ,,Making Faces" Amy Harmon


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz