Jestem na

PODSUMOWANIE CHŁODNEGO LIPCA + KODY RABATOWE DO KSIĘGARNI

PODSUMOWANIE CHŁODNEGO LIPCA

Czemu chłodnego? Bo tylko kilka dni było ciepłych w tym miesiącu, a tak to ciągle u mnie padało i było zimno. Lato w tym roku jest masakryczne. Przez tę pogodę nie mogę sobie poczytać na świeżym powietrzu. Oby w sierpniu było choć trochę cieplej. 
No ale za to pod innym względami ten miesiąc był naprawdę fajny. I chociaż nigdzie nie wyjechałam i nie zamierzam to i tak jestem zadowolona z lipca, bo udało mi się tyle rzeczy, że nic tylko się cieszyć. 


Przechodząc do książek, to udało mi się przeczytać ich aż 6 (na zdjęciu jest jeszcze Koralina, ale nie zdążyłam jej przeczytać, będzie na następny miesiąc). Tak jak mówiłam większych stosików już spodziewać się nie mogę, bo zaczęłam pracę, a w dodatku jeszcze masa obowiązków, co się równa mniej czasu na czytanie. Ale wiecie co? Uznałam to za dużą zaletę. Czytam mniej, ale jestem bardziej usatysfakcjonowana z książek. Przede wszystkim czytam jedną powieść dłużej, a przez to bardziej się na niej skupiam i bardziej analizuję fabułę no i mam możliwość dłuższego nacieszenia się książką. Jak kiedyś czytałam jeden tom w dwa dni, to się czułam prawie tak jakbym w ogóle nie tknęła danej pozycji. Teraz mam większą satysfakcję z czytania.

PODSUMOWANIE CHŁODNEGO LIPCA

Na zdjęciu wszystkie książki, które udało mi się przeczytać i nawet nie wiem kiedy ja to przeczytałam, ale się bardzo cieszę.

Najlepsza książka lipca.
Jest mi naprawdę bardzo trudno wybrać tą najlepszą, ponieważ moje serce skradły aż 3. ,,Żniwiarz. Pusta noc", ,,Luonto" oraz ,,Woda, która niesie ciszę". Wybranie jednej byłoby stwierdzeniem, że inne były gorsze, dlatego nie wybiorę tej jedynej.

Najsłabsza książka lipca. 
A tu zdecydowanie nie mam problemu z wyborem, ponieważ bardzo się zawiodłam na popularnej książce, która zdobywała w większości samej pozytywne opinie - ,,Czerwień rubinu". Aż normalnie brak mi słów. Ta książka jest  słaba,  nudna i ma bardzo irytującą i głupią bohaterkę. Niestety nie mam zamiaru czytać dalszych tomów. 

Inne posty.
Wiem, trochę słabo z postami w tym miesiącu, po pierwsze nie miałam kiedy pisać, a po drugie skończyły mi się pomysły. :(

PODSUMOWANIE CHŁODNEGO LIPCA

Co jeszcze wydarzyło się w tym miesiącu? 
Kupiłam swój wymarzony laptop. Od zawsze chciałam mieć biały i jakiś porządny, żeby dobrze mi służył. Miałam nie dawać więcej niż 2500 zł a się okazało, że ten sam w białym kolorze jest za 2900 zł, więc musiałam dłużej zbierać, ale i tak się bardzo cieszę. Teraz chętniej będę pisała posty na bloga. :D
Najlepsza była rozmowa z panem w Saturnie: 
- Niestety nie mamy takiego w białym kolorze, a nie chce pani czarnego? 
- Nie, zawsze chciałam mieć biały. 
- Aaa, tak to sobie pani wymyśliła. 
Mężczyźni nie rozumieją kobiet. Mina faceta kiedy mówię mu, że chce białego lapka, a nie jaką chcę markę, bezcenna. :D

➻ W końcu też puścili jakiś ciekawy film w kinie, bo przez ostatnie miesiące same badziewia puszczali. Wybrałam się na ,,Wojnę o planetę małp". Musiałam ten film obejrzeć, bo dwie poprzednie części były niesamowite! I oczywiście tutaj nastawiłam się na dużo akcji, wojny itd. ale to co dostałam totalnie mnie zaskoczyło. Dlaczego ten film był tak wzruszający!? Rozryczałam się chyba z 10 razy. Choćby nie wiem jak starała się nie wzruszyć, to nie szło, bo te poruszające sceny były zbyt długie i w końcu wymiękałam. Dawno żaden film tak bardzo mnie nie poruszył. Strasznie było mi żal tych małp, jeszcze nigdy tak nienawidziłam człowieka jak w tym filmie. ,,Wojna o planetę małp" to doskonale wyreżyserowany film, który trafia w serce widza. Naprawdę, to było coś świetnego, serdecznie polecam go obejrzeć.

A co będzie w sierpniu?
PODSUMOWANIE CHŁODNEGO LIPCA

Na sierpień jakoś specjalnie osobistych planów nie mam. Natomiast jeśli chodzi o książki, to będę sięgać po te na powyższym zdjęciu. Tak, również zamówiłam sobie ,,Illuminae", tylko do mnie dotarła trochę później. Jako zamiłowana czytelniczka nie mogłam sobie odmówić takiej książki na półce. No a reszty jestem po prostu bardzo ciekawa.


Kochani mam też dla Was coś świetnego! 

KODY rabatowe do księgarni NAREGALE.COM (jak klikniecie w baner na pasku bocznym to Was przeniesie)

Kod ↠ lost5 ↠ daje 5 % rabatu na cały asortyment (łącznie z książkami w promocji).
Kod ↠ lost10 ↠ daje 10% rabatu na wszystkie książki od wydawnictwa SQN.

LINK DO KSIĘGARNI NA PASKU BOCZNYMUdanego sierpnia! ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz