wtorek, 4 lipca 2017

PODSUMOWANIE CZERWCA (mój najgorszy miesiąc)

PODSUMOWANIE CZERWCA

Cześć moi kochani czytelnicy! Wiem, że jest mnie ostatnio trochę mało, pojawia się o wiele mniej postów i jestem trochę mniej aktywna na social media, ale no cóż pracuję. Biorę sobie bardzo dużo godzin, bo zbieram na nowego laptopa do pisania recenzji. A że upatrzyłam sobie pięknego białego i mega drogiego, to teraz muszę zbierać i poświęcać więcej czasu na pracę niż czytanie. No ale na szczęście znajduję też chwilkę czasu na czytanie. 


Niestety jest to moje pierwsze podsumowanie od 3 lat z tak małą ilością książek. Zawsze miałam powyżej 6, nawet jeśli miałam jakieś egzaminy. A teraz ta liczba drastycznie zmalała. Przeczytałam w tym miesiącu tylko 4 książki. Oczywiście nie narzekam, no bo zawsze coś, ale jednak smuci mnie, że jest tyle fajnych pozycji, a ja nie jestem w stanie sięgnąć po wszystkie. 

Najgorsze jest to, że ze wszystkich 4 książek aż 3 mnie zawiodły i były kiepskie. To chyba mój najgorszy miesiąc w historii mojego czytelnictwa. Mało i słabe pozycje. 
No, ale przejdźmy do tego, co udało mi się przeczytać... 
PODSUMOWANIE CZERWCA

Taa nie dość, że mało to jeszcze prawie same cienkie. 3 są moje i jedna z biblioteki. Linki do recenzji. 
Najlepsza książka:
W tym miesiącu zdecydowanie wygrywa ,,Bad mommy. Zła mama" (ten podwójny tytuł jest do kitu). Ta książka była naprawdę niesamowita i mega wciągająca. Ciekawa historia, a przede wszystkich fajne ukazanie psychiki każdego z bohaterów. Doskonale skonstruowana fabuła. To była moja pierwsza książka tej autorki i jestem pozytywnie zaskoczona. 

Najgorsza książka:
Na miano najgorszej zasłużył sobie thriller ,,Zabij mnie znów". Fabuła jest beznadziejna, autorka powtarza temat. Nic oryginalnego Główna postać głupia i ogólnie źle skonstruowani bohaterowie. Zawiodłam się i to na całej linii, bo słyszałam tyle dobrego o tej pisarce. Oczywiście nie porzucam jej całkiem. Możliwe, że dam jej jeszcze szansę i sięgnę po coś innego. 

Inne posty

Nie pochwalę się też tym co się działo u mnie w tym miesiącu, bo w sumie nic się u mnie nie działo. No ale teraz zaczęły się wakacje, więc trzeba będzie poszaleć, więc pewnie jeszcze mniej przeczytam! 
Posty, których możecie oczekiwać na tym blogu w lipcu: 
~ Blogerzy polecają: 6 książek na lato
~ Recenzja ,,Wody, która niesie ciszę" 
~ 5 moich ulubionych duologii 
~ Recenzja książki ,,Czas zmierzchu" 


Także to byłoby na tyle. Piszcie jak wyglądał Wasz miesiąc i jaka była najlepsza książka czerwca. 

Udanych wakacji!
Tetiana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz