Jestem na

3 NAJLEPSZE THRILLERY JAKIE PRZECZYTAŁAM

 3 NAJLEPSZE THRILLERY JAKIE PRZECZYTAŁAM

Thrillerów nie lubiłam, a przynajmniej tak sobie wmawiałam. Te po które sięgnęłam, to były czyste przypadki, albo było o nich głośno, tak sama z siebie nigdy ich nie szukam i zazwyczaj nie mam ochoty czytać. Nie wiem czemu w sumie, bo przecież praktycznie wszystkie thrillery, które czytałam bardzo mi się podobały i uwielbiam je za to, że tak bardzo wciągają. Wiem, dziwnie mam. No ale za to te thrillery, które przedstawię poniżej przebiły wszystko. 
~*~

 3 NAJLEPSZE THRILLERY JAKIE PRZECZYTAŁAM
Pełna recenzja KLIK

Przez niego zginę to książka, której strasznie byłam ciekawa. Niemal wszystko mnie do niej przyciągało, a szczególnie tytuł, który jest dość tajemniczy. Niby można co nieco wywnioskować, ale i tak nie wiadomo, o co chodzi. Jest mi też smutno, że chociaż czytałam ją jesienią, to prawie nic z niej nie pamiętam, więc to niestety książka z tych, których fabuła zbytnio nie zapada w pamięć. To czemu jest w zestawieniu najlepszych thrillerów? No bo wciąż pamiętam jak nie mogłam się od niej oderwać. Siedziałam nawet na lekcjach wgapiona w ekran telefonu (e-booka) i czytałam, bo chciałam wiedzieć co dalej. Chciałam ją przeczytać w formie papierowej, ale zanim moja biblioteka ją kupiła, ja już byłam na końcu książki. Bardzo mi się spodobał motyw zamiłowania jednej z bohaterek do antyków, ponieważ one jakby mają duży wpływ na całą fabułę. Autorka napisała coś naprawdę intrygującego i wyjątkowego. Jest to książka, która Was wciągnie totalnie, bardzo fajnie się płynie przez całą treść. 
,,Nikt nie jest idealny, niczyje życie nie jest doskonałe. A u najbliższych ludzi, których kochamy najbardziej - najszybciej zauważamy wady." 


 3 NAJLEPSZE THRILLERY JAKIE PRZECZYTAŁAM
Tak wiem, że na okładce pisze "sensacja" ale jest to też thriller.

Tę książkę czytałam naprawdę dawno temu, ale wciąż pamiętam urywki najlepszych scen. Kupiłam ją zaledwie za 10 zł na targach i kupowałam w ciemno, bo wtedy jeszcze nie czytałam książek z tego gatunku. Na szczęście książka nie tyle co mi się podobała, to była naprawdę dobra i ekscytująca. Uciekinierka to thriller nafaszerowany tajemnicami i zwrotami akcji. Już od pierwszych stron dużo się dzieje i robi się ciekawie. W dodatku cały ten wątek tej dziewczynki, którą ścigają po całym kraju, jest bardzo intrygujący i każe czytać do końca, bo wierzcie mi, za wszelką cenę będziecie chcieli wiedzieć, dlaczego tajemne służby tak boją się małej dziewczynki i ścigają ją po całym kraju. Mówię Wam książka jest naprawdę mocna. Polecam gorąco! 


 3 NAJLEPSZE THRILLERY JAKIE PRZECZYTAŁAM
Pełna recenzja KLIK

A to moja najnowsza miłość. Książka, która od razu mnie zaintrygowała i wiedziałam, że to musi być coś naprawdę dobrego. Jak dla mnie ten thriller, powinien zostać najlepszym thrillerem roku 2017. To było tak mocne i tak dobre, że ja do tej pory jeszcze przeżywam tę historię. To co autor stworzył jest wstrząsające i bardzo wciągające. Cały ten pomysł na fabułę w domu minimalistycznym do bólu, w którym są chore zasady i większość ludzi by oszalała w nim mieszkając, jest fenomenalny. Książka jest gruba, a przeczytałam ją w dwa dni, ponieważ nie mogłam się oderwać. Musiałam wiedzieć co dalej! Co się stanie! Styl pisania autorka jest lekki, więc czyta się szybko, kartki same lecą. Postacie są doskonale skonstruowane. Będzie to thriller, który zapamiętacie na długo. 
Premiera 14 czerwca A JAKI JEST WASZ ULUBIONY THRILLER? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz