Jestem na

3 MOJE ULUBIONE KSIĘGARNIE

3 MOJE ULUBIONE KSIĘGARNIE

Prowadzę bloga już kilka lat, wielu z Was już mnie nawet całkiem dobrze zna lub czyta, ale wciąż Wam nie powiedziałam, na jakich stronach zamawiam książki. Co prawda na moim blogu można odnieść wrażenie, że większość książek dostaje, ale to nie prawda. Kupować również kupuję, tylko że nie wiele. Postanowiłam, że napiszę Wam o 3 księgarniach w których zazwyczaj zamawiam i które sobie cenię najbardziej. 
(baner przenosi do księgarni)3 MOJE ULUBIONE KSIĘGARNIE


Tę księgarnię znam dopiero od niedawna, a już zdążyła mnie zachwycić. Jestem na niej zarejestrowana i jak coś zamawiam, to już nawet nie muszę wklepywać danych. Można też zbierać punkty i dzięki nim ma się jakieś tam parę złoty czy groszy, do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Paczki przychodzą w miarę szybko i są w dobrym stanie. Jest to księgarnia, na której pierwszej sprawdzam książki, gdy chcę coś zamówić. A no i mają bardzo fajne pakiety, do tego książki od wydawnictwa SQN kupicie u nich o wiele taniej. Jedyny minus, to że czasami nie mają nie których książek. 

3 MOJE ULUBIONE KSIĘGARNIE

A to jest pierwsza księgarnia na której zaczęłam zamawiać książki i przez dość długi czas zamawiałam tylko u niej. Teraz już rzadko coś u niej zamawiam, ale wciąż do niej powracam. Uwielbiam ją za totalnie szybkie i bezproblemowe zamówienia, a przede wszystkim za to, że jest dostawa do kiosku za 3 zł! I to przy płatności przy odbiorze, co było dla mnie wielką zaletą, ponieważ wcześniej nie miałam możliwości zapłaty przelewem, a na innych stronach są bardzo drogie dostawy, jak się płaci przy odbiorze. Za to cenię Aros najbardziej. Paczki przychodzą bardzo szybko! Jeszcze nie dostałam żadnej paczki powyżej 3 dni. 
Przede wszystkim jest to dyskont, więc istnieje prawdopodobieństwo dostania uszkodzonej książki, ale o dziwo jeszcze żadna do mnie taka nie przyszła. Sam wygląd księgarni jakiś super nie jest, ale na pewno znajdziecie u nich wszystkie książki i prawie wszystkich w podobnych cenach. Aros ma zawsze te same zniżki. Ogólnie bardzo polecam. 

3 MOJE ULUBIONE KSIĘGARNIE

Akurat ta księgarnia pojawia się w tym zestawieniu tylko dlatego, że czasem zdarza mi się coś u nich zamówić, bo akurat mają jakąś okazję, albo książkę, której gdzie indziej nie ma. Czytam.pl ma na pewno bardzo fajne ceny i często fajne promocje. Książki również przychodzą  w dobrym stanie. No cóż, o niej za dużo nie powiem, bo nie wiem co, a zamawiać, za często u nich nie zamawiać. Zdarza mi się tylko raz na jakiś czas. Ale uważam ją za całkiem fajną stronkę. 


A Wy gdzie zamawiacie? Macie jakąś stałą, ulubioną księgarnię gdzie stale zaglądacie?

~Post NIE jest sponsorowany!~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz